Вітаємо юних фотоаматорів Сокирянщини із блискучими результатами в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу «Моя країна - Україна»!

Дата: 12.01.2024 14:41

Захід, який організував та провів Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, відбувся з метою формування в учнівської молоді екологічної культури, активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни; розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення.

За результатами конкурсу серед кращих фотоаматорів області і юні обдарування Сокирянщини.

Переможницею у номінації «Живий світ» стала Пономарьова Даря – учениця Грубнянського ліцею, керівник – Пономарьова Альона Василівна. Дівчинку відзначено Дипломом І ступеня Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Дипломами ІІ ступеня у номінації «Пейзаж» нагороджені:

− Митрофанов Марк, учень Шишковецького ліцею Вашковецької ТГ, керівник – Бандалак Світлана Іванівна;

− Андрецуляк Аріна, учениця Вітрянської гімназії-філії ОЗ «Михалківський ліцей», керівник – Воронюк Інна Василівна;

У номінації «Репортажний портрет» другими стали :

− Білянін Богдан, учень Кулішівської гімназії-філії ОЗ «Михалківський ліцей», керівник – Харабара Світлана Василівна;

− Пономарьова Дар’я, учениця Грубнянського ліцею, керівник – Пономарьова Альона Василівна.

Почесне ІІІ місце у номінації «Пейзаж» посіли:

− Бандалак Олег, учень Шишковецького ліцею Вашковецької ТГ, керівник – Бандалак Альона Василівна;

− Домніцак Єлизавета, учениця Шишковецького ліцею Вашковецької ТГ, керівник – Бужак Кароліна В’ячеславівна;

− Кадельник Веніамін, учень Шишковецького ліцею Вашковецької ТГ, керівник – Бандалак Альона Василівна;

− Лагуткіна Світлана, учениця Шишковецького ліцею Вашковецької ТГ, керівник – Бандалак Альона Василівна.

У номінації «Жанрове фото» Дипломом ІІІ ступеня відзначений:

− Ткачук Максим, учень ОЗ «Білоусівський ліцей», керівник - Самараш Анна Олександрівна.

Щирі вітання дітям та їх наставникам!

Бажаємо творчого натхнення, нових здобутків та цікавих ідей!