Його полум’яне, правдиве слово продовжує надихати й сьогодні: юна жителька Сокирянської громади підкорила ІХ обласний онлайн конкурс читців Юрія Федьковича

Дата: 12.01.2024 16:29

11 січня Буковина вшановує пам'ять видатного українського письменника Юрія Федьковича. З цієї нагоди у Буковинському центрі культури та мистецтв відбувся ІХ обласний онлайн конкурс читців невмирущого слова Буковинського Соловія.

Участь у заході взяли 47 учасників із територіальних громад області та міста Чернівці.

Радіємо успіхам юних обдарувань Сокирянщини!

Як зауважують організатори конкурсу,  конкурс читців творів Юрія Федьковича щоразу відкриває нових обдарованих виконавців, удосконалюється їхній виконавський рівень, творчий пошук щодо подачі літературного матеріалу.

Правдиве та полум’яне слово Юрія Федьковича продовжує надихати й сьогодні… Митець заповідав своїм нащадкам велику любов до Батьківщини: «Я наш нарід цілим серцем люблю, і душа моя віщує, що єго велика доля жде!»

Тож вітаємо Ірину, її наставника та музичного керівника зі славними здобутками! Зичимо нових творчих успіхів і злетів, досягнень і перемог під мирним небом України!