Свій 54-й день народження сьогодні мав би зустріти захисник України Віктор Откидач…

Дата: 15.01.2024 09:25

Віктор Миколайович Откидач народився в селі Козацьке, Конотопського району, Сумської області. Та Сокирянщина стала рідною для нього – тут, у селі Селище, він разом із сімєю проживав понад 25 років.

На захист рідної землі від ворога воїн став з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Та 20 лютого 2023 року у боях в районі населеного пункту Білогорівка, Бахмутського району Віктор Откидач отримав важкі поранення. 03 березня 2023 року, у військовому госпіталі міста Київ, серце мужнього захисника України зупинилось.

У Героя залишилось троє синів.

Указом Президента України Віктора Откидача посмертно відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна пам'ять, слава і шана нашому Герою!

Не забудемо!