Пишаємось своїми: нашого земляка Богдана Проданюка нагороджено почесними відзнаками

Дата: 18.01.2024 10:44

Богдан Проданюк – житель одного з населених пунктів Сокирянської громади. На захист рідної землі став із перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного воїна відзначено почесним нагрудним знаком «Хрест Військова честь».

• Варто зазначити, що нагрудним знаком «Хрест Військова честь» нагороджуються особи сержантського і старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України за значний особистий внесок у розвиток сектору національної безпеки й оборони, розбудову Збройних Сил України, становлення і підвищення бойового потенціалу видів, родів військ (сил) Збройних Сил України.

Та це не єдина нагорода нашого земляка.

Також Богдана Проданюка нагороджено відзнакою «За заслуги» від Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга».

Щиро вітаємо Богдана Вікторовича із нагородами та бажаємо міцного здоров’я, сили духу та непохитної віри в краще!

Дякуємо кожному і кожній, хто сьогодні нас захищає! Ви – наша міць і надія!