На підставі яких документів здійснюється запис імені та прізвища в українському закордонному паспорті при його оформленні – роз’яснюють міграційники

Дата: 22.01.2024 11:37

Внесення до заяви-анкети та надалі в паспорт громадянина України для виїзду за кордон імені та прізвища здійснюється українською мовою та латинськими літерами відповідно до Таблиці транслітерації українського алфавіту латиницею, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 №55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею».

За необхідності написання імені та прізвища латинськими літерами відповідно до написання у раніше виданих на ім’я особи документах, під час оформлення заяви-анкети подається письмова заява та документ, що підтверджує зазначений факт, а саме:

паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, службовий, дипломатичний паспорт, проїзний документ дитини (чинні або строк дії яких закінчився);

документ, що підтверджує факт народження, зміни імені (у тому числі у разі укладення або розірвання шлюбу), виданого компетентним органом іноземної держави та легалізованого в установленому порядку;

раніше видані паспорти на ім’я дитини чи батьків (або одного з них чи з подружжя), у тому числі в паспортах для виїзду за кордон, виданих іноземними державами, якщо дитина чи батьки, або один з подружжя є іноземцями.