Представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру відвідали Сокирянську міську територіальну громаду

Дата: 23.01.2024 16:07

З моніторинговим візитом в Сокирянській міській територіальній громаді побували представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру – Наталія Осипенко та Наталя Белюкіна.

В ході візиту  відбулась зустріч представниць Програми  з міським головою Василем Козаком, секретарем міської ради Любов'ю Степаненко, заступником міського голови Оксаною Бабій, секретарем виконавчого комітету Аурікою Мойсеєнко, керівниками профільних структурних підрозділів та комунальних установ міської ради.

Метою візиту стало обговорення напрямків співпраці щодо покращення якості надання базових соціальних послуг. Зокрема, йшлося про можливості організації базової соціальної послуги підтриманого житла. Послугу підтриманого проживання передбачається надавати людям старшого віку та людям з інвалідністю, які потребують догляду, побутового та медичного обслуговування.

Спільно з міським головою Василем Козаком Наталія Осипенко та Наталя Белюкіна відвідали об'єкти, на базі яких можна облаштувати приміщення для організації надання соціальної послуги підтриманого проживання.