Депутати міської ради присвоїли звання «Почесний громадянин Сокирянщини» (посмертно) п’ятьом захисникам України – вихідцям із Сокирянської громади

Дата: 24.01.2024 14:24

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові звання «Почесний громадянин Сокирянщини» посмертно присвоєно: Едгару Грігоряну, Петру Досяку, Павлу Руснаку, Олександру Харабарі, Яну Швецю.

Едгар Грігорян загинув 18 грудня 2023 року, внаслідок обстрілу противником на території Бахмутського району Донецької області.

Петро Досяк  відійшов у вічність 25 грудня 2023 року на Донеччині.

Павло Руснак поліг на Запорізькому напрямку фронту, внаслідок стримування збройної агресії російської федерації. Сталось це 31 грудня 2023 року.

Олександр Харабара загинув 20 грудня 2023 року, на території Бахмутського району Донецької області, внаслідок авіаудару.

Ян Швець відійшов у засвіти 19 грудня 2023 року в одному із медичних закладів Волинської області.

Вічна пам'ять, слава і шана полеглим Героям!

Навіки у наших серцях!