Для потреб підрозділу спеціального призначення передано авто від Сокирянської міської територіальної громади
Дата: 30.01.2024 17:28
Кількість переглядів: 121
Транспортний засіб Nissan PICK-UP, придбаний за кошти працівників Сокирянської міської ради та старостинських округів громади, передано військовим, які виконують бойові завдання на найскладніших напрямках лінії фронту. Технічні характеристики авто дозволяють залучати його як до виконання бойових завдань, так і для евакуації особового складу.
Окрім того, для потреб снайперської групи зазначеного військового підрозділу, за кошти бюджету Сокирянської міської територіальної громади, придбано тепловізійний приціл, який буде передано найближчим часом.
Наближаємо перемогу разом! Слава Україні! Слава її героям!