Пишаємось своїми: нашого земляка Михайла Собка відзначено нагородою Головнокомандувача ЗСУ

Дата: 01.02.2024 11:55

Почесного нагрудного знаку «Хрест Військова честь» воїн удостоєний за  значний особистий внесок у розвиток сектору національної безпеки й оборони України.

Михайло Собко – житель одного із населених пунктів Сокирянщини.

Перебуваючи на строковій службі до повномасштабного вторгнення, молодий хлопець продовжив свій військовий обов’язок, захищаючи Батьківщину від загарбників з перших днів повномасштабної війни.

Та це не єдині нагороди нашого мужнього земляка.

За сумлінне виконання військового обов’язку, вірність присязі, захист територіальної цілісності та національного суверенітету України під час російсько-української війни 2022-2023 років,  Михайла Собка відзначено Грамотами флотилії Військово-морських сил ЗСУ.

Пишаємось!

Вітаємо з нагородами! Бажаємо витримки, здоров’я та незламної сили духу! Хай оберігає Бог!

Дякуємо всім захисникам і захисницям, які обороняють Україну!