Юні дослідники Сокирянщини – серед кращих в Україні

Дата: 01.02.2024 14:28

Днями Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «Дослідницький марафон».

До участі долучились представники із 17 областей України. Серед конкурсантів - і учні Сокирянської громади.

Радіємо здобуткам дослідників Сокирянщини та їх наставників, які здобули перемогу!

І місце посіли:

- Зелінська Ольга, учениця ОЗ «Михалківський ліцей» (керівник: Бурденюк Тетяна Сергіївна);

- Швець Ангеліна і Маланич Варвара, учениці ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник: Дорофей Марія Семенівна).

ІІ місце – у Куляк Крістіни, учениці Вітрянської гімназії-філії ОЗ «Михалківський ліцей» (керівники: Герасимчук Мар’яна Геннадіївна, Воронюк Інна Василівна).

Переможці нагороджені Дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо! Бажаємо нових успіхів, цікавих ідей та вагомих здобутків у науково-дослідницькій діяльності!