Дата: 01.02.2024 15:34

Комунальне некомерційне підприємство «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради запрошує на роботу медиків. Наразі підприємство має потребу у наступних фахівцях:

- Лікар з фізичної та реабілітаційної медицини або лікар з лікувальної фізкультури, або лікар з лікувальної фізкультури і спортивної медицини, або лікар-фізіотерапевт;

- лікар Невропатолог;

- лікар Функціональної діагностики;

- лікар Терапевт;

- лікар Кардіолог;

- лікар Ендоскопіст;

- лікар Психіатр або Нарколог.

КНП «Сокирянська лікарня» забезпечує гідні умови праці та стабільну заробітну плату.

Для лікарів, із категорії внутрішньо переміщених осіб, які виявлять бажання працювати на базі медичної установи, Сокирянська міська рада готова надати квартиру для проживання.

Наразі вже 4 сім'ї лікарів, які прибули із зони бойових дій та працюють в медичній установі, отримали житло.

За детальною інформацією звертатись за номером +380 3739 21935, або на електронну пошту crl-soc@med.cv.ua