Творчі й наполегливі діти Сокирянщини продовжують підкорювати різноманітні конкурси та фестивалі

Дата: 07.02.2024 08:56

Підбито підсумки обласного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Цьогоріч експозицію робіт представили 92 автори із 20 художніх шкіл та шкіл мистецтва Чернівецької області.

Оцінювали доробки дітей у Буковинському центрі культури і мистецтва члени Національної спілки художників України.

Твори було представлено у двох номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Раді вітати із перемогою у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» учня 1 класу Сокирянської художньої школи - Даниїла Солонаря, який представив роботу «На святвечір». Творчий наставник Даниїла – Тетяна Овчар.

Далі – ІV заключний етап в місті Києві, куди кращі роботи надішлють на розгляд Всеукраїнського журі.

Бажаємо успіху! Творчого натхнення та цікавих ідей!