У населених пунктах громади здійснюється обстеження громадських криниць

Дата: 09.02.2024 15:43

Днями головний спеціаліст відділу муніципальної інспекції міської ради Ірина Якубина  спільно із представниками відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дністровського РВ Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області та комунального підприємства КП «Сокиряни-благоустрій» здійснили обстеження громадських криниць у місті Сокиряни та селі Коболчин.

Заходи проведені відповідно до вимог чинного законодавства, згідно з дорученням начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області від 23.01.2024 №24.04/02-396-24, та з метою забезпечення доброякісною питною водою населення та недопущення виникнення спалахів гострих кишкових захворювань, пов’язаних з водним фактором.

За результатами обстежень порушень не виявлено.

Варто зазначити, що громадські криниці – це джерело питного децентралізованого водопостачання. Тобто це джерела води загального користування.

Найближчим часом громадські криниці буде обстежено і в інших населених пунктах громади.