Радіємо спортивним успіхам вихованок Романковецької КДЮСШ, які стали віце-чемпіонками області з волейболу!

Дата: 12.02.2024 10:43

Днями у Глибоці відбулися змагання з волейболу серед дівчат дитячо-юнацьких шкіл Чернівецької області.

Путівку до фінальних зустрічей виборола і команда спортсменок Романковецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

У вирішальній боротьбі за загальне І місце, дівчата у протистоянні із волейболістками Путильської ДЮСШ, продемонструвавши майстерність та наполегливість, змогли стати віце-чемпіонками області.

До складу команди увійшли: Бескубська Анастасія, Бучка Руслана, Грушецька Софія, Жекю Дар’я, Клевчук Анастасія, Костюк Тетяна, Пижівська Дар’я, Продан Каріна, Продан Ксенія, Цап Крістіна, Чуп Дар’я, Шатрюк Дар’я, Юрчак Римма.

Тренери-викладачі спортсменок – Ярослава Пастушок та Вадим Желявський.

Щиро вітаємо із блискучими спортивними здобутками юних спортсменок та їх наставників!

Бажаємо нових перемог під мирним небом України!