Оголошення про проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради

Дата: 12.02.2024 17:32
Кількість переглядів: 46

Конкурсна комісія для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» № 1221 від 21.11.2023, та рішення Сокирянської міської ради № 07/34-24 від 24.01.2024 «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради» оголошує проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради.

Згідно із пунктом 2 вищезазначеного Порядку незалежний член наглядової ради - фізична особа, яка є представником громадськості, обрана членом наглядової ради за результатами конкурсного відбору, проведеного відповідно до цього Порядку, на яку відсутній будь-який вплив з боку власника закладу та/або керівника закладу охорони здоров’я у процесі прийняття рішень під час виконання обов’язків члена наглядової ради.

Місцезнаходження КНП «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради: вул. О. Кобилянської, 43, м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області, 60200.

Дата початку подання документів: 13 лютого 2024 року.

Кінцевий строк подання документів: 22 лютого 2024 року.

Документи, надіслані кандидатами на посаду незалежного члена наглядової ради для участі у конкурсі після закінчення зазначеного строку, не розглядаються.

Адреса електронної пошти, на яку приймаються документи для участі у конкурсі, та для довідок: 04062156@mail.gov.ua

Номер телефону для довідок: 0672603406.

Для участі у конкурсі кандидати надсилають в електронній формі на адресу електронної пошти, зазначену в цьому оголошенні, або у паперовій формі безпосередньо до Сокирянської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 3, м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області, 60200, заяву про участь у конкурсі згідно із додатком 1 до цього оголошення разом із:

1) копією документа, що посвідчує особу кандидата;

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до цього оголошення;

3) копією (копіями) документа (документів) про вищу освіту;

4) мотиваційним листом, що містить обґрунтування заінтересованості кандидата у зайнятті посади незалежного члена наглядової ради;

5) копією довідки про відсутність судимості;

6) копією інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні aбo пов’язані з корупцією правопорушення;

7) заявою про відсутність конфлікту інтересів за формою згідно з додатком 3 до цього оголошення;

8) копією довідки про доходи (довідки з Державного реєстру фізичних осіб про суми виплачених доходів та утриманих податків) за останні чотири послідовні податкові квартали.

 Кандидат може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (зокрема, характеристики, рекомендації, наукові публікації).

Кандидат у члени наглядової ради повинен відповідати таким вимогам:

1) вища освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня. При цьому перевага надається кандидатам із спеціальностями галузей знань “Охорона здоров’я”, “Управління та адміністрування”, “Публічне управління та адміністрування”, “Право”, “Соціальні та поведінкові науки” (спеціальність “Економіка”);

2) досвід роботи не менш як п’ять років в одній або сукупно у кількох зазначених галузях;

3) вільне володіння державною мовою.

Кандидатом у члени наглядової ради не може бути особа, яка має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останніх п’яти років накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.

Дата проведення конкурсу: 05 березня 2024 року.

Місце проведення конкурсу: вул. Шевченка, 3, м. Сокиряни Дністровського району Чернівецької області, 60200, Сокирянська міська рада, зал засідань, ІІ поверх.

Члени Наглядової ради КНП «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради виконуватимуть свої функції безоплатно на громадських засадах.

Звертаємо увагу, що порядок проведення конкурсу з відбору незалежних членів, а також правовий статус, мета діяльності, склад наглядової комунального закладу охорони здоров’я, права та обов’язки голови, членів та секретаря наглядової ради, а також порядок організації роботи наглядової ради визначаються Порядком утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я та Типовим положенням про наглядову раду закладу охорони здоров’я, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» № 1221 від 21.11.2023.

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі всіх небайдужих представників громадськості, які відповідають вищезазначеним вимогам та які бажають бути включеними до Наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради.

 

Деталі за посиланнямhttps://sokyryanska-gromada.gov.ua/molodizhna-rada-pri-sokiryanskij-miskij-radi-15-18-09-13-12-2023/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь