Ветерани війни в Афганістані вшанували пам'ять загиблих воїнів-афганців

Дата: 15.02.2024 12:19

В рамках відзначення 35-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан учасники афганської війни, спільно з першим заступником міського голови Іваном Гангалом та старостами населених пунктів громади поклали квіти до  підніжжя пам'ятного знаку загиблим воїнам-афганцям в селі Романківці.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять солдатів, які полягли під час воєн і конфліктів на території інших держав, а також загиблих героїв російсько-української війни.

Афганська війна буде жити в людській пам’яті довго, тому що її історія написана кров’ю солдат та сльозами жінок і матерів.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов’язок.