Рідним загиблого Героя, нашого земляка Анатолія Буханця вручили державну нагороду воїна…

Дата: 24.02.2024 14:24

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові Указом Президента України Анатолія Буханця посмертно відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Державну нагороду військовослужбовця дружині Анатолія Буханця – Інні Андріївні та дітям вручив начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.

Нагадаємо, військовослужбовець відійшов у засвіти в одному із військових госпіталів, куди був доставлений внаслідок поранень, отриманих в боях на Луганщині.

У мирний час Анатолій працював у ТОВ «Буковинський сад» та з початком повномасштабного вторгнення пішов зі зброєю в руках захищати Україну від ворогів.

Воїн був працьовитою, доброю, відповідальною людиною – так згадують про нього односельчани… та, на превеликий жаль, покинув цей світ зовсім рано.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Фото: Чернівецька обласна державна адміністрація