Поліцейські Буковини нагадують громадянам про добровільну здачу незареєстрованої зброї

Дата: 27.02.2024 14:39

З метою протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також попередження злочинів з їх використанням поліцейські закликають жителів Чернівецької області добровільно здати зброю та боєприпаси органам влади. Щоб передати її правоохоронцям, звертайтеся до будь-якого найближчого підрозділу поліції.

Відповідно до частини 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального Кодексу України, за носіння, зберігання, придбання, передачу або збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Правоохоронці наголошують: навіть у період війни зброю, боєприпаси та вибухівку не можна зберігати без відповідних дозвільних документів.

Громадяни, які добровільно звернулися до правоохоронних органів для здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Джерело: Офіційний вебпортал Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області