У міській раді відбулось вручення державних нагород полеглих військовослужбовців та відзнак «Почесний громадянин Сокирянщини»

Дата: 01.03.2024 15:14

Зала засідань сьогодні зібрала тих, хто продовжує захищати Батьківщину та рідних і близьких воїнів-земляків, які полягли за Україну.

Участь у заході взяли Сокирянський міський голова Василь Козак,  голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, голова Дністровської районної державної адміністрації Віталій Якубенко,   тимчасово виконуючий обов'язки начальника Другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Сергій Горбишен, секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, заступник міського голови Оксана Бабій, депутати міської ради, члени виконкому.

Зі сльозами, у хвилині мовчання присутні згадали кожного, кого забрала ненависна війна…

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника Другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Сергій Горбишен вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня рідним загиблих захисників України: Віктора Тимчука, Миколи Колєсніка, Андрія Бабинського. Відзнаку сина – медаль «За військову службу Україні», отримала мати воїна Назара Ніколайка. Орден «Хрест Героя» захисника Ігоря Жука вручено матері військовослужбовця.

Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «На славу Буковини» відзначено нашого земляка Михайла Старого. Нагороду матері відважного та мужнього військовослужбовця вручив голова Дністровської районної державної адміністрації Віталій Якубенко.

Відповідно до рішення сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання звання «Почесний громадянин Сокирянщини» присвоєно Віталію Вахновану – вихідцю із Сокирянської громади, якого, відповідно до Указу Президента України, відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Віталій Миколайович завітав на вручення особисто. Відзнаку «Почесний громадянин Сокирянщини» воїну вручив міський голова Василь Козак.

Міський голова подякував присутнім рідним і близьким полеглих воїнів-земляків, яким сьогодні вручив відзнаку «Почесний громадянин Сокирянщини» найрідніших людей. Це звання належить Ігорю Аузяку, Павлу Бабинському, Радмілу Шерману, Едгару Грігоряну, Петру Досяку, Павлу Руснаку, Олександру Харабарі, Яну Швецю.

«Ніякі нагороди не замінять сина, батька, брата… Та ми маємо пам’ятати своїх Героїв і знати якою ціною дається кожен новий день у вільній Україні…» - зазначив міський голова Василь Козак.

«Тато б дуже зрадів цій відзнаці. Він став на захист України ще в часи антитерористичної операції і продовжив захищати Батьківщину в повномасштабній війні» - сказала донька захисника Ігоря Аузяка – Ангеліна , та додала, що надзвичайно важливо вшановувати подвиг тих, хто стоїть на варті безпеки рідної землі.

Схиляємо голови в пам'ять про полеглих Героїв російсько-української війни!

Дякуємо кожному і кожній, хто продовжує нас обороняти сьогодні!