Міський голова Василь Козак подякував за роботу освітянам громади та відзначив юних спортсменів Сокирянщини

Дата: 02.03.2024 11:58

В ході чергової тридцять п’ятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання міський голова Василь Козак подякував за роботу директору Сокирянського ліцею Яні Бабін, а також вчителям фізичної культури закладу освіти - Любові Космачук та Орисі Ярощук, які підготували переможців чергових Всеукраїнських "Cool Games 2024".

Василь Козак вручив грошові премії спортсменам, які брали участь в різних вікових дивізіонах, які представили Чернівецьку область на всеукраїнських змаганнях та в результаті здобули перемогу.

Нагадаємо, у Всеукраїнських "Cool Games 2024" Буковину представили учні Сокирянського ліцею, які здобули почесне І місце на всеукраїнському рівні.

У всеукраїнських змаганнях взяли участь близько 500 школярів з усієї України.

Захід відбувся у м. Київ, де команди 5 днів випробували себе в незвичних та цікавих спортивних завданнях.

Пишаємося! Бажаємо юним спортсменам Сокирянщини не зупинятись на досягнутому, успіху та нових перемог.