Підрозділ спеціального призначення отримав тепловізійний приціл від Сокирянської громади
Дата: 04.03.2024 16:46
Кількість переглядів: 122
Спеціальний спостережний пристрій використовуватиме снайперська група військового підрозділу спеціального призначення, яка несе службу на складних напрямках фронту.
Кошти на придбання тепловізійного прицілу, у сумі майже 99 тисяч гривень, виділено із місцевого бюджету.
Як повідомлялося раніше, до вказаної частини військ також попрямував транспортний засіб Nissan PICK-UP, придбаний за кошти працівників Сокирянської міської ради та старостинських округів громади.
Продовжуємо допомагати нашим захисникам звільняти Україну від ворогів!
Фото - з мережі Інтернет