Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 06.03.2024 14:17

Нещодавно завершився ІІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році.

Цього року у ІІІ етапі взяли участь 85 учнів Сокирянської громади, 33 з яких стали призерами.

Перші місця вибороли:

Екологія:

- Крайній Владислав - учень 11 класу Сокирянського  ліцею.  Вчитель  -Мельник Олександр Миколайович.

Історія:

- Короташ Софія - учениця 8 класу Сокирянського  ліцею. Вчитель - Кучерява Людмила Миколаївна.

Інформатика:

- Тарасов Нікіта Миколайович - учень 9 класу  Грубнянського ліцею. Вчитель  - Кутєйнікова Світлана Геннадіївна.

Другі місця зайняли - 11 учнів громади, а треті -19.

Учениця 10 класу ОЗ «Сокирянський ліцей №1» Черній Діана, виборола одразу чотири призових місця у різних напрямках.

Дякуємо педагогам за плідну працю та підготовку учнів до обласних інтелектуальних змагань!

Бажаємо інтелектуалам Сокирянщини впевнено крокувати до особистих перемог, натхнення до вивчення обраних навчальних предметів та високих результатів.