Учні закладів загальної середньої освіти громади - серед переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу "Мій Шевченко"

Дата: 13.03.2024 12:46

Нещодавно було підбито підсумки VІ Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», організованого громадською організацією «Інноваційні обрії України» з-за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Конкурс мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізацію пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації. Цього року до участі долучились 2685 осіб з усієї України.

За результатами, на всеукраїнському рівні - дипломом І ступеня нагороджено Андрецуляк Аріну, ученицю 5 класу Вітрянської гімназії – філії ОЗ «Михалківський ліцей», керівник: Щаслива Анастасія Василівна.

Дипломом ІІ ступеня відзначено:

• Нуцу Софію, ученицю 9 класу Кулішівської гімназії – філії             ОЗ «Михалківський ліцей», керівник: Нуца Тетяна Олексіївна.
  • Олійник Лізу, ученицю 7 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», керівник: Хрущовська Інна Сергіївна.
  • Глєбову Олександру, ученицю 8 класу ОЗ «Шебутинецький ліцей», керівник: Андронік Юлія Василівна.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

• Кут Анну, ученицю 5 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», керівник: Хрущовська Інна Сергіївна.
  • Джус Кароліну, ученицю 10 класу ОЗ «Василівський ліцей», керівник: Продан Антоніна Василівна.
  •

Подяками за участь у Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» відзначено учнів та наставників закладів загальної середньої освіти Сокирянської міської ради.

Щиро вітаємо переможців, призерів та їх наставників! Зичимо натхнення та нових успіхів!