Пишаємось талановитими дітками Сокирянщини!

Дата: 14.03.2024 11:45

Днями комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведено обласний заочний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».

Цьогоріч на конкурс було представлено 398 робіт учнів та вихованців закладів позашкільної та загальної середньої освіти Чернівецької області. Роботи учасників оцінено за номінаціями: «Фото», «Анімація», «Відео».

Вітаємо наших юних фотографів-натуралістів із переможними та призовими місцями!

Дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації за зайняте І місце нагороджено:

В номінації «Фото»:

- Куцюрубу Валерію, ученицю ОЗ «Сокирянський ліцей №1» (керівник – Оксана Руснак).

В номінації «Анімація»:

- Поронник Софію, ученицю Селищанського ліцею (керівник – Антоніна Поронник);

- Лису Ольгу, ученицю ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича» (керівник – Оксана Лиса).

- Короташ Софію, ученицю Сокирянського ліцею (керівник - Тетяна Шаматай);

- Чекушину Єлизавету, ученицю Грубнянського ліцею (керівник – Антоніна Овчіннікова).

Дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації за зайняте ІІ місце відзначено:

В номінації «Фото»:

- Шкуту Юлію, ученицю ОЗ «Василівський ліцей» (керівник – Олеся Івасюк).

В номінації «Анімація»:

- Немченко Олександру, ученицю Ломачинецької гімназії-філії ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник – Юлія Немченко).

- Кузя Нікіту, учня Корманського НВК (керівник – Мальвіна Кузь);

Дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації за зайняте ІІІ місце нагороджено:

- Кишку Дениса, учня Вашковецького ліцею (керівник – Марія Кишка);

- Немченко Софію, ученицю Ломачинецької гімназії-філії ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник – Юлія Немченко);

- Самараш Дарію, ученицю ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник – Тамара Іванович).

В номінації «Відео»:

- Кут Анну, ученицю​ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича» (керівник – Аліна Рудько);

- Чорну Ліну, ученицю​ ОЗ «Шебутинецький ліцей» (керівник – Оксана Чорна).

Конкурсні роботи переможців, що посіли І місця у обласному заочному етапі Фестивалю направлені до всеукраїнського оргкомітету для участі у фінальному етапі.

Щирі вітання для переможців, призерів та їх керівників!

Бажаємо успіхів!