Міський голова Василь Козак подякував за роботу землевпорядникам громади

Дата: 29.03.2024 16:16

Своє професійне свято землевпорядники відзначали 09 березня. Міський голова подякував за роботу фахівцям сфери в ході 36-ї сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулась сьогодні.

За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі земельних відносин, активну громадянську позицію та з нагоди Дня землевпорядника, міський голова вручив Почесну грамоту Чернівецької обласної ради начальнику відділу регулювання земельних відносин та екології міської ради Наталі Ожеван. Також Василь Козак відзначив Наталю Ожеван Почесною грамотою Сокирянської міської ради.

Почесними грамотами Сокирянської міської ради, за сумлінну працю та високий професіоналізм,  нагороджені: головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин та екології Тетяна Волошан; діловод села Волошкове Василівського старостинського округу Людмила Гусар; головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин та екології Ірина Кирилюк; головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин та екології Тарас Пуйко; інспектор-землевпорядник Михалківського старостинського округу Антоніна Беженар; інспектор-землевпорядник села Ожеве Зоя Бурлачук; головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин та екології Оксана Крамар; інспектор-землевпорядник Білоусівського старостинського округу Богдана Мартинюк; інспектор-землевпорядник Романковецького старостинського округу Людмила Стан; головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин та екології Анна Ярова.