До уваги жителів Сокирянщини!

Дата: 01.04.2024 12:05

Звернутися по допомогу до фахівців сектору «Сокирянське бюро правничої  допомоги» можна за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, м. Сокиряни, вул. Центральна, 74 (І поверх, каб.№2,).Телефон: (03739) 2-03-68. Також діє Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103 (дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

Головний юрист сектору «Сокирянське бюро правничої  допомоги» - Рибак Ірина Олександрівна.

Фахівці сектору «Сокирянське бюро правничої допомоги»,  повідомляють, що члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД): від консультацій до послуг з представництва інтересів у судах та інших державних органах, а також допомогу в складенні документів для звернення до суду.

Безоплатна правнича допомога поділяється на первинну та вторинну.

Безоплатна первинна правнича допомога (БППД)  включає в себе такі види правничих послуг:

- надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань;

- складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних);

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правничої допомоги та медіації.

Право на безоплатну первинну правничу допомогу мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Безоплатна вторинна правнича допомога (БВПД) включає такі види правничих послуг:

-  захист;

- здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

- складення документів процесуального характеру.

Право на безоплатну вторинну правничу допомогу мають категорії осіб, які визначені Законом України «Про безоплатну правничу допомогу» та іншими законами України.