На території Сокирянської громади поліцейські офіцери продовжують проводити відпрацювання на предмет дотримання правопорядку

Дата: 01.04.2024 15:10

Впродовж 29-30 березня, в ході проведення відпрацювання, поліцейські офіцери громади виявили громадян, які здійснювали керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння. На водіїв складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські офіцери наголошують, що відпрацювання на території населених пунктів громади будуть проводитись і надалі. Правоохоронці закликають громадян бути свідомими та не порушувати норм законодавства України.

Нагадують правоохоронці і про дію комендантської години, під час якої жителям краю необхідно залишатися вдома. В Чернівецькій області комендантська година діє з 00:00 до 4:00 год.