Вітаємо учнів Сокирянського ліцею із перемогою у ІІІ (районному) етапі змагань зі спортивного орієнтування проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 11.04.2024 17:26

На території Чернівецького музею народної архітектури та побуту Чернівецьким обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (ОЦНПВТКЕУМ) проведено ІІІ (районний) етап змагань із спортивного орієнтування проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Одночасно змагались 11 команд з Дністровського та Вижницького районів.

Вітаємо учнів Сокирянського ліцею, які вибороли почесне І місце. Змагались у спортивному орієнтуванні школярі 5-7 класів закладу освіти. Наставники учнів  - Любов Космачук та Орися Ярощук.

Бажаємо підкорити нові вершини!

Сили, енергії та подальших успіхів вже в обласних іграх!

Довідково:  Проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» ініційований Президентом України задля популяризації спорту для дітей шкільного віку, розвитку їх фізичної культури. Учні змагаються у п’ятьох видах спорту: футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черлідинг. Зараз проходить ІІІ етап змагань, на якому райони визначають своїх представників на обласні ігри.