Сокирянська громада спрямувала гуманітарну допомогу для жителів Чугуївської територіальної громади Харківської області

Дата: 22.04.2024 16:27

Днями для потреб жителів Чугуївської громади Харківської області передано гуманітарний вантаж. Доставив допомогу з Сокирянщини перший заступник міського голови Іван Гангал.

Зокрема, відповідно до  наявних потреб попередньо визначених з керівництвом Чугуївської міської ради, Сокирянська громада надала засоби особистої гігієни, побутову хімію, постільну білизну, ковдри, речі першої необхідності, а також чоловічий одяг. Окрім того, Сокирянська міська рада спрямувала портативні сонячні панелі, які були отримані від міста-побратима Кінгстон в рамках реалізації проекту «Solar Charger».

Як зазначає голова Чугуївської міської ради Галина Мінаєва, сонячні панелі надзвичайно потрібні громаді, оскільки, внаслідок обстрілів наявні перебої з постачанням електроенергії. Портативні фотоелектричні модулі — конструктивно об'єднують сонячні елементи та мають вихідні пристрої для підключення зовнішнього споживача. Обладнання дає можливість використовувати енергію сонця в будь - якому зручному місці без необхідності стаціонарного монтування.