Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Дата: 15.05.2024 10:06

Цеглина на якій стоїть держава – це сім’я. Наше джерело любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин.

Сьогодні, в час жорстокої війни, ми всі повинні продовжувати бути однією великою, дружньою, надійною родиною.

Хочу щиро подякувати батькам, які виховали справжніх патріотів України, героїв та мужніх захисників і захисниць Батьківщини. Саме завдяки вашій невтомній праці у дітей з народження формується відповідальність, порядність і любов до своєї країни.

Від усього серця бажаю, аби кожна сім’я завжди була разом, могла у мирі, затишку та добробуті зустрічати всі радісні події життя! Хай у кожної дитини буде мати й батько, які зуміють на непохитності родинних стосунків показати своїм дітям гідний приклад!