Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня матері

Дата: 12.05.2024 09:29

12 травня ми відзначаємо особливий для кожного українця день – День матері!

За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець відзначатиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній слухавці, коли з іншого боку не відповідають. Як завмирає материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну.

Молитви мільйонів українських матерів невидимим щитом вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день хочу побажати перемоги, міцного здоров’я вам, дорогі матері, і вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті вам від Богородиці!