Звернення міського голови Василя Козака з нагоди Дня Європи в Україні

Дата: 09.05.2024 09:45

Шановні жителі Сокирянщини!

Вже другий рік, спільно з державами Європейського Союзу, ми відзначаємо День Європи 9 травня. Це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Україна є невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Ця дата - гарний привід вкотре засвідчити наше прагнення жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі успішних та розвинутих країн.

Але ми повинні пам’ятати, що Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати її в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, міста. Звичайно, попереду ще багато праці, але досягнення мети залежатиме від кожного з нас, від нашої єдності та віри у власні сили.

Щиро бажаю всім миру, добробуту, здійснення всіх мрій та незламної віри в світле майбутнє та розвиток рідного краю!