В теплій атмосфері поспілкувались про найцінніше – родину
Дата: 16.05.2024 10:32
Кількість переглядів: 64
15 травня, з нагоди Міжнародного дня сім’ї, на базі КНП «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської міської ради, для опікунів та їх підопічних провели тематичний захід.
Зустріч організували працівники Центру.
В ході роботи організатори особливу увагу приділяли темам сімейних цінностей, виховання дітей, налагодження дружніх відносин та сприятливої атмосфери в сім’ї.
В теплій атмосфері поспілкувались про найцінніше – родину, яка дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому.