Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня банківських працівників

Дата: 20.05.2024 09:48

Шановні працівники банківських установ Сокирянщини!

Прийміть вітання нагоди вашого професійного свята – Дня працівників банків! Ваша сумлінна праця та надзвичайно високий професійний рівень сприяють розвитку економіки країни та забезпечують її фінансову стабільність  і в часи процвітання, і особливо – в умовах війни.

Нехай ваш професіоналізм, надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість усьому новому - буде фундаментом вашого успіху.

Бажаю вам миру, міцного здоров'я, сімейного затишку, добра та злагоди.