До уваги жителів Сокирянщини!!!!

Дата: 27.05.2024 09:19
Кількість переглядів: 83

31 прикордонний загін імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича Державної прикордонної служби України повідомляє, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства мають право в'їжджати, перебувати, проживати, провадити роботи й пересуватися у прикордонній смузі лише після отримання відповідного дозволу від органу Державної прикордонної служби України, який безпосередньо виконує завдання щодо забезпечення недоторканості державного кордону у визначеній зоні відповідальності.

Дана норма передбачена постановою Кабінету Міністрів України №1292 від 07.12.2023 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147». Окремо Постановою визначено категорію осіб, яким такі дозволи отримувати не потрібно.

Детально з Постановою можна ознайомитись за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1292-2023-%D0%BF#Text.

Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в зоні відповідальності 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича (зона відповідальності включає Чернівецьку та Івано-Франківську області) особа має офіційно звернутися за адресою:

м.Чернівці, вулиця Володимира Великого, 2а, в/ч 2195

тел. (0372) 59-19-20,

(0372) 59-19-49

E-mail: chernivci_zagin@dpsu.gov.ua

Звернення про надання/визнання недійсним дозволу подається в паперовій формі з використанням засобів поштового звязку або передається особою до відповідного органу Державної прикордонної служби особисто чи через уповноважену згідно із законодавством особу. Письмове звернення в електронній формі надсилається з використанням Інтернету на електронну адресу відповідного органу Державної прикордонної служби. Заявник або уповноважена відповідно до законодавства особа підписує письмове звернення про надання/визнання недійсним дозволу власноручно або накладає електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті.

До звернення про надання/визнання недійсним дозволу додаються:

для громадян України - копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також повноваження на подання звернення - у разі подання звернення законним представником або уповноваженою особою;

для іноземців та осіб без громадянства - копії документів, що посвідчують особу іноземця або особу без громадянства та підтверджують законність перебування на території України, а також повноваження на подання звернення - у разі подання звернення законним представником або уповноваженою особою;

для юридичних осіб - копії документів, що містять інформацію про найменування юридичної особи, місцезнаходження (місце реєстрації), вид та місце (із зазначенням географічних координат) провадження робіт, стосовно яких здійснюється запит, перелік фізичних осіб із зазначенням їх паспортних даних та транспортних засобів із зазначенням державних номерних знаків, що залучатимуться до провадження таких робіт;

для фізичних осіб - підприємців - копії документів, що посвідчують особу;

копії документів, що підтверджують мету і строки перебування у прикордонній смузі;

копії документів, що підтверджують законність провадження робіт.

Орган Державної прикордонної служби не пізніше десяти робочих днів з дня надходження звернення про надання дозволу та документів, що додаються до нього, приймає рішення про надання дозволу, про відмову в наданні дозволу або про визнання наданого дозволу недійсним.

Дозвіл на в'їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу фізичним особам віком до 18 років надається за зверненням одного із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або іншого законного представника.

Дозвіл на в'їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу діє лише на території зони відповідальності органу Державної прикордонної служби, яким його видано.

Дозвіл на проживання жителів місцевостей, розташованих у межах прикордонної смуги, надається безстроково.

Дозвіл на перебування працівників підприємств, установ, організацій, розташованих у межах прикордонної смуги, надається на один рік.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь