Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня поліцейського офіцера громади

Дата: 28.05.2024 09:43

Рівно п’ять  років тому в Україні офіційно запустили пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Сокирянська громада однією із перших долучилася до цього проєкту та облаштувала робочі місця для поліцейських офіцерів.

Нині на території Сокирянського громади захищають спокій громадян 8 поліцейських офіцерів. Це Костянтин Пилипчук, Олег Томнюк, Сергій Лях, Сергій Матковський, Сергій Березан, Максим Димитров, Руслан Тодорашко та Василь Банчук.

Шановні поліцейські, прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у складних ситуаціях. Тож бажаю вам, щоб громадяни відчували і захист, і підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Хай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками життя. Миру, міцного здоров’я, родинного добробуту і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!