Запрошуємо діток Сокирянської громади долучитись до заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей!

Дата: 28.05.2024 16:31

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, свято, яке стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

Сьогодні ми переживаємо важкі часи, триває визвольна боротьба українського народу від російських загарбників, і надзвичайно важливо в цей час подбати про дітей та намагатися зберегти кращі спогади про найцінніший період їхнього життя.

Отож, 01 червня, запрошуємо діток Сокирянщини відвідати заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, які відбудуться на центральній площі міста Сокиряни.

Захід буде проведено в рамках реалізації Програми CLEAR, що впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID’s BHA).

В програмі заплановано конкурс малюнка на асфальті - «Дітям – мир і доброта» - на вулиці Центральній біля приміщення міської ради (08.30 – 10.00 год.).

Заходи для дітей розпочнуться о 10.00 год, а саме:

програма за участю дитячих колективів громади;

заходи «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта!» з аніматорами та ростовими ляльками;

бульбашкове шоу;

плетіння патріотичних браслетів;

патріотичний «Боді –арт»;

проведення демонстрації пожежної техніки та службового автотранспорту поліції.

Під час проведення вищевказаних заходів буде проводитись збір коштів на лікування маленької жительки міста Сокиряни Софійки Богач, яка потребує дороговартісного лікування. З цією метою на центральній площі м.Сокиряни буде встановлена «Скринька добра», в яку кожен небайдужий громадянин зможе внести кошти на її лікування.

Навіть найменша сума може врятувати життя цієї маленької дівчинки.