Вітання для юних науковців Сокирянщини!

Дата: 29.05.2024 09:54

Днями в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді м. Київ відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

Конкурс пройшов у очному форматі. В ньому взяли участь і  здобувачі освіти Сокирянської громади - переможці обласного етапу конкурсу.

На захист було представлено 73 науково-дослідницькі роботи зі всіх куточків України.

Юні дослідники Сокирянщини успішно захистили свої проєкти і здобули високі результати.

Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за І місце у номінації «Тваринний світ» нагороджено Наталю Самараш, ученицю ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник – Дорофей Марія Семенівна);

за ІV місце -  Ігоря Кишка, учня ОЗ «Шебутинецький ліцей» (керівник – Полонка Надія Миколаївна).

Подяками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджено керівників за залучення до природоохоронної діяльності, формування пізнавальних інтересів та створення умов для творчої самореалізації талановитої учнівської молоді.

Окрім участі в конкурсі на дітей чекали цікаві екскурсії містом. Учні із задоволенням провели три дні в столиці.

Щирі вітання юним науковцям та їх наставникам! Зичимо натхнення та цікавих ідей для нових наукових здобутків!