Дата: 30.05.2024 12:36

Під головуванням міського голови Василя Козака відбулась чергова тридцять восьма сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання. На пленарне засідання прибули 20 депутатів. Серед запрошених – народний депутат України Валерій Божик, старости округів громади, керівники окремих структурних підрозділів та підприємств міської ради.

В ході роботи депутати підтримали низку питань із різних сфер громади, які попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісій.

Зокрема, мова йшла про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини», внесення змін до персонального складу виконкому міськради та змін до бюджету громади, відчуження об’єкта малої приватизації комунальної власності міської ради шляхом продажу через аукціон, передачу транспортного засобу для потреб захисників України тощо.

Низка питань стосувалась сфери освіти – народні обранці внесли зміни до Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю в громаді, підтримали питання щодо призупинення діяльності дошкільної групи Кулішівської гімназії та відкриття додаткової дошкільної групи в закладі дошкільної освіти «Суничка» с. Василівка.

Проголосували депутати і за питання зі сфери земельних відносин. Це надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та затвердження таких документацій; надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; припинення права постійного користування земельними ділянками тощо.

Під час сесії міський голова Василь Козак подякував за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм працівникам різних структур та сфер життєдіяльності Сокирянської громади, а також волонтерам.