Народний депутат України Валерій Божик взяв участь у роботі 38-ї сесії Сокирянської міської ради VIII скликання

Дата: 30.05.2024 16:56

В рамках роботи на виборчому окрузі Валерій Божик  відвідав Сокирянську міську територіальну громаду та взяв участь у роботі  38-ї сесії Сокирянської міської ради VIII  скликання.

Метою візиту на Сокирянщину стало питання обговорення напрямків співпраці з іноземними та вітчизняними благодійними фондами та організаціями.

«Сокирянська міська територіальна громада та кожен її житель роблять великий внесок у підтримку української армії, а також громадян, які через проведення бойових дій були змушені покинути власні домівки» - зазначив Валерій Іванович. Народний депутат України подякував військовим, волонтерам, жителям громади за вагомий внесок у захист незалежності України та підтримку її армії.

«Сокирянщина має надзвичайно потужний потенціал для розвитку. Наразі ми спільно з колегами народними депутатами та міським головою Василем Козаком працюємо над тим, аби залучити кошти благодійних фондів на покращення функціонування різних сфер життєдіяльності громади. В першу чергу це стосується соціального захисту, особливо учасників війни та членів їх сімей, охорони здоров'я, освіти – облаштування укриттів,  а також створення належних умов для проживання внутрішньо переміщених осіб» - додав Валерій Божик.