Громада втратила Героя: під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув наш земляк, житель села Братанівка Володимир Миколайович Гуцул

Дата: 01.06.2024 09:24

Солдат Володимир Гуцул потрапив під ворожий обстріл, отримавши поранення несумісне з життям 30 травня 2024 року.

До лав захисників України військовий приєднався у березні 2022 року. Мужньо і віддано захищав Батьківщину від окупантів та лютий ворог обірвав його життя на 58-ому році...

У цей скорботний час поділяємо горе рідних і близьких Володимира Миколайовича.

Сокирянська міська рада висловлює співчуття дружині полеглого військовослужбовця Валентині Василівні, синам - Ігорю та Олександру, невістці Вікторії, онукам - Олександрі та Кості, всім рідним, близьким, побратимам загиблого Героя.

Хай Бог дасть сил пережити непоправну втрату.

Вічний спокій душі Володимира Гуцула!

Низький уклін і вічна шана!