Із вдячністю, у скорботі згадуємо у земний день народження захисника України Вячеслава Руснака

Дата: 07.06.2024 09:14

Вячеслав Руснак народився та проживав у селі Романківці.

У мирний час займався сільським господарством.

До лав оборонців України воїн приєднався у лютому 2023 року.

На фронті солдат Вячеслав Руснак виконував завдання стрільця стрілецького відділення однієї із військових частин Збройних Сил України.

Загинув військовослужбовець у бою за Україну, її свободу і незалежність на території Харківської області, до останнього подиху будучи відданим військовій присязі на вірність українському народу.

Останній спочинок Вячеслав Руснак знайшов на місцевому кладовищі рідного села Романківці.

Вічна пам'ять, слава і шана Герою!