Чабан Владислав Володимирович

Дата: 07.06.2024 14:27

Чабан Владислав Володимирович

(25.06.1983 – 28.05.2024)

Народився та виріс в місті Сокиряни. Тут закінчив загальноосвітню школу №1, а після - Сокирянське вище професійне училище.

На захист рідної землі від ворога Владислав Чабан став ще з початку антитерористичної операції. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України мужній воїн продовжив службу у лавах Збройних Сил України.

Старший солдат Владислав Чабан на фронті виконував завдання старшого водія десантно-штурмової роти.

Загинув в районі населеного пункту Вовчанськ Харківської області – в бою за Україну та її свободу і незалежність.

Останній спочинок Владислав Чабан знайшов на місцевому кладовищі житлового масиву «Та Гора», що в місті Сокиряни.