Жителі Сокирянської міської територіальної громади продовжують активно підтримувати українську армію

Дата: 10.06.2024 09:44

Днями на адресу Сокирянської міської ради надійшов запит щодо виготовлення оборонних засобів для потреб військових. Замовлення було об'ємне і потребувало виконання у стислі терміни.

Сокирянська міська рада забезпечила  матеріали. До виконання завдання оперативно долучились жителі старостинських округів громади і терміново виконали замовлення військових.

За небайдужість та оперативне виконання запиту, Сокирянська міська рада висловлює подяку жителям Братанівського старостинського округу – Костянтину Гуцулу та Руслану Заворітному, жителям Білоусівського та Шебутинецького старостинських округів, приватним підприємцям міста Сокиряни – Віктору Демчакову, Ігорю Серебрянському та колективу станції технічного обслуговування, жителю міста Сокиряни Олександру Ведишу, жителям Ломачинецького старостинського округу – Владиславу Боднарюку та Роману Нагірняку.

Окрема подяка жителям та старостам Олексіївського та Вітрянського старостинських округів за надані для потреб військових продукти харчування.

Дякуємо всім, хто підтримує та допомагає українській армії!

Сильні разом!