Троє діток із Сокирянської громади оздоровлюються в «Артеці»

Дата: 10.06.2024 11:29

Прибули на ІІІ тематичну зміну «Форум лідерства та громадських ініціатив «Артек єднає Україну!» до міжнародного дитячого центру «Артек» двоє дітей захисників України, які обороняють цілісність Батьківщини та одна дитина загиблого Героя.

Під час відпочинку діти візьмуть участь у різноманітних виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, фестивалях, набуватимуть досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних регіонів України.

Всього до дитячого центру на ІІІ зміну попрямували 8  дітей пільгових категорій із Заставнівської, Новоселицької та Сокирянської територіальних громад.