Сокирянська міська рада висловлює подяку приватному підприємцю з села Грубна Костянтину Ярмійчуку за ремонт та технічне обслуговування автомобілів, які спрямовуються українським військовим

Дата: 10.06.2024 11:51

Сокирянщина продовжує підтримувати військових та відгукується на різноманітні запити захисників та захисниць України, які обороняють Батьківщину від ворога.

Один із видів допомоги – це автомобілі, потреба в яких на фронті є завжди. Однак, транспорт завжди потребує технічного обслуговування, часто – і переобладнання.

Постійну допомогу у питаннях ремонту та технічного обслуговування транспорту, який спрямовується до зони бойових дій, надає приватний підприємець з села Грубна Костянтин Ярмійчук. Варто зауважити, що ремонтні роботи підприємець здійснює безкоштовно,  міська рада надає запчастини.

Костянтин запевняє, що і надалі підтримуватиме наших воїнів, наближаючи нашу спільну перемогу.

Дякуємо за Вашу роботу та допомогу українській армії!

Від справності автомобіля на фронті дуже часто залежить життя наших захисників.

Тож справа, яку Ви робите, надзвичайно відповідальна!

Хай відремонтована Вами техніка слугує нашим захисникам та захисницям для Перемоги!