У закладах освіти Сокирянської громади триває підготовка до нового навчального року

Дата: 10.07.2024 16:37

З метою організованого початку 2024/2025 навчального року у закладах освіти Сокирянської громади продовжують проводити підготовчі роботи.

Серед пріоритетних напрямків залишається забезпечення безпеки освітнього середовища та стабільності освітнього процесу.

Цьогоріч для здійснення ремонтних робіт у закладах освіти громади із місцевого бюджету було виділено понад 1 млн. 600 тис. грн. Зокрема, це і витрати на облаштування укриттів у освітніх установах.

Перевірку стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового навчального року з урахуванням безпекового компонента буде здійснено фахівцями профільних відділів міської ради та структур громади до 22 серпня.

За повідомленням відділу освіти Сокирянської міської ради, наразі всі заклади освіти громади забезпечені альтернативними джерелами енергопостачання – генераторами, які використовуватимуть у разі потреби.

Освітній процес заплановано розпочати 01 вересня, відповідно до норм Закону України «Про повну загальну середню освіту». Тривалість навчального року, дату його початку та/або закінчення, в період воєнного стану (відповідно до змін до Закону), визначає Кабінет Міністрів України.