Меблі, надані благодійною організацією Humanitäre Hilfe Korbach, розмістили у закладах освіти та охорони здоров’я громади

Дата: 15.07.2024 14:48

Як повідомлялося раніше, Сокирянська міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації Humanitäre Hilfe Korbach – Німеччина.

Це шкільні меблі, а також меблі, передбачені для закладів охорони здоров’я. Зокрема,  багатофункціональні ліжка, які влаштовані таким чином, аби максимально полегшити і прискорити реабілітацію людини, що відновлюється після травм чи операцій. Їх спрямовано для облаштування відділення реабілітації КНП “Сокирянська лікарня”. Інше медичне обладнання та вироби медичного призначення передано до відділень медичної установи.

Шкільні меблі спрямовано для облаштування класних кімнат, кабінетів та укриттів в закладах освіти громади.

Дякуємо організації Humanitäre Hilfe Korbach за постійну допомогу та підтримку!

Цінуємо вашу небайдужість!