Пешак Федір Федорович

Дата: 31.07.2024 10:12

Пешак  Федір Федорович

(29.04.1980 – 12.07.2024)

Федір Пешак народився 29 квітня 1980 року в селі Селище. Загинув захисник України 12 липня 2024 року в районі населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області.

На захист рідної землі від ворога Федір Пешак став з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України.

До війни чоловік працював у сфері будівництва. Мужньому захиснику України навіки 44.

Мужній воїн був відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконав військовий обов'язок, до останнього боронив Україну та її незалежність.

Похований Пешак Федір Федорович на місцевому кладовищі села Селище.