Власники жилих приміщень, які знаходяться у Сокирянській громаді, отримають компенсацію витрат за розміщення ВПО у грудні

Дата: 30.01.2025 15:46
Кількість переглядів: 46

Відповідне питання розглянуто в ході чергового засідання виконавчого комітету, яке днями відбулось у міській раді.

Протягом грудня фахівці відділу з питань соціального захисту населення Сокирянської міської ради опрацювали 34 заяви від власників жилих приміщень, де було розміщено 73 внутрішньо переміщених особи.

Загальний розмір компенсації витрат становить понад 33 тисячі гривень.

Нагадаємо, із січня 2025 року виплату компенсації за тимчасове безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб (далі – компенсація витрат) здійснює Пенсійний фонд України за списками отримувачів, наданими Міністерством розвитку громад та територій України.

Починаючи з 1 березня 2025 року розгляд заяв та прийняття рішень про призначення компенсації витрат забезпечать органи Пенсійного фонду України.

 Особам, які мали право на отримання компенсації витрат раніше і включені до списків, переданих до Пенсійного фонду України, виплата компенсації продовжується без додаткового звернення.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь